KONST / Litografier / Färglitografier 11922091
nr 1192 2091
Lennart Nyström
(f. 1944), Sverige
Färglitografier, 4 st, Signerade, daterade -75. Bladets mått: 50x72
Kondition: en med skadat glas
Lennart Nyström, svensk målare född 1944.
Utrop:
600 kr
Såld:
450 kr
måndag 2 juli 2018
kl 18:15:43
300 kr
400 kr